Badania geologiczne gruntu – Mława

Poszukujesz sprawdzonej firmy, która zajmuje się badaniami geologicznymi na terenie Mławy i okolic? Skorzystaj z oferty Centrum Geologii i Geotechniki, wykonującego kompleksowe badania gruntu pod budowę domów mieszkalnych i pozostałych obiektów budowlanych.

Jako doświadczona, rodzinna firma, wykorzystujemy naszą wiedzę oraz najnowocześniejsze technologie w zakresie kompleksowych badań geologicznych gruntu. Przekazywane z pokolenia na pokolenie doświadczenia stanowią gwarancję rzetelnego, prowadzonego zgodnie z obowiązującymi normami oraz prawem procesu badawczego, pozwalającego na dostosowanie założeń projektu budowy do panujących na działce warunków geotechnicznych.

Badania geologiczne Mława

Szeroki zakres naszych usług obejmuje:

  • badania geologiczne gruntu pod budowę domu,
  • określenie warunków geotechnicznych posadawiania obiektów budowlanych,
  • bdanie poziomu wód gruntowych,
  • odwierty geologiczne, do głebokości 20 m p.p.t.
  • rozpoznawanie złóż,
  • sporządzanie dokumentacji,
  • nadzór nad prowadzonymi budowami.

Odwierty geologiczne Mława

Zlecanie badań geologicznych pozwala dostosowywać założenia dokumentacji projektowej do warunków gruntowych z uwzględnieniem m.in.: struktury gleby, zagęszczenia gruntu, poziomu wód gruntowych oraz innych istotnych parametrów. Określenie warunków posadowienia budynku pozwala wdrożyć rozwiązania, które zminimalizują ryzyko pęknięć, ubytków i osłabień fundamentów, co wymiernie podniesie poziom bezpieczeństwa konstrukcji oraz obniży całościowy koszt inwestycji, z uwagi na brak konieczności wykonywania ewentualnych umocnień i napraw fundamentów.

Poszukujesz doświadczanej firmy, wykonującej badania i odwierty geologiczne w Mławie i okolicach? Skontaktuj się z nami i zleć nam badanie gruntu pod budowę już dziś. Zyskaj pewność solidnych i bezpiecznych fundamentów swojego domu lub dowolnego budynku.

Wybrane zdjęcia realizacji w Mławie i okolicach:

badanie terenowe Mława
badania nośności gruntu w Mławie
wiercenia geotechniczne Mława
badania gruntu Mława