Badania geologiczne gruntu – Przasnysz

Chcesz mieć pewność, że Twój dom, hala lub budynek wielorodzinny stoi na pewnym gruncie? Chcesz sprawdzić na jakim poziomie jest zwierciadło wód gruntowych? Zleć badania geologiczne doświadczonym specjalistom i zyskaj kompleksową wiedzę na temat warunków posadowienia obiektów budowlanych. CGG wykonuje szeroki zakres badań gruntu oraz wód podziemnych na rzecz firm i klientów indywidualnych z Przasnysza i okolic.

Centrum Geologii i Geotechniki oferuje szeroki zakres badań geologicznych. Wśród wykonywanych przez nas usług znajdują się, m.in.:

  • badania geologiczne pod budowę,
  • odwierty geologiczne o głębokości max 20m
  • badanie poziomu wód gruntowych
  • rozpoznawanie złóż
  • badanie wód gruntowych,
  • koordynacja projektów geologicznych,
  • sporządzanie dokumentacji geotechnicznej,
  • badania laboratoryjne i odwierty gruntów,
  • nadzory geotechniczne.

Wykonujemy badania gruntu przed rozpoczęciem budowy budynków mieszkalnych lub wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych i usługowych, dostarczając inwestorom oraz projektantom kompleksową wiedzę na temat warunków geotechnicznych z zaleceniami dotyczącymi posadawiania nowych obiektów budowlanych.

Badania geologiczne Przasnysz

Szeroki zakres wykonywanych badań, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt laboratoryjny pozwalają nam wykonywać zarówno proste, jak i najbardziej złożone badania i ekspertyzy geologiczne. Dzięki nim możliwe jest dostosowanie założeń projektu budowanego do panujących na działce warunków geotechnicznych, poziomu wód gruntowych czy pozostałych istotnych parametrów, takich jak np. struktura czy zagęszczenie gleby.

Zlecając badania geologiczne gruntu jeszcze przed zakupem działki, zyskasz bezcenną wiedzę na temat gruntu pod planowaną inwestycję. W porównaniu do wartości całego przedsięwzięcia, jak i do kosztów ewentualnych napraw lub remontów, cena za badanie gruntu stanowi zaledwie niewielki odsetek, dlatego warto je wykonać, by uniknąć w przyszłości znacznie poważniejszych wydatków związnych z pękaniem ścian czy podmakaniem piwnic.

Planujesz budowę domu mieszkalnego, hali produkcyjnej, magazynu czy hali na terenie Przasnysza? Skorzystaj z naszej oferty i zleć badania gruntu pod budowę już dziś!

Wybrane zdjęcia realizacji w Przasnyszu i okolicach:

badanie gruntu w Przasnyszu